Gry małżeńskie…

3
46
Wspaniale-malzenstwo-bogtube

Pismo Święte mówi, że Bóg zaprojektował i stworzył małżeństwo jako coś dobrego. Posługuje się małżeństwem, aby pomóc nam (Tobie) wyeliminować samotność, pomnożyć  naszą efektywność, założyć rodzinę, wychowywać dzieci, cieszyć się życiem i błogosławi nam w tym wszystkim.

Ale przede wszystkim, małżeństwo pokazuje naszą potrzebę rozwijania się, bycia większym i radzenia sobie z trudnościami w życiu.

Małżeństwo to potężny związek, w czasie którego dowiadujesz się jak kochać inną osobę. Niedoskonałą. Kochać bezwarunkowo. To jest cudowne. To jest trudne.

Tu chodzi o uczenie się odwagi do życia pełnego miłości. I ta podróż zaczyna się od osoby, która jest najbliżej Ciebie: Twojego Współmałżonka.

Jeśli masz w sobie pragnienie, aby Twoje małżeństwo stało się wspaniałe, cudowne i piękne – skorzystaj z tego co Tobie dziś ofiarowuję.

Oddaję w Twoje ręce 40 dniowy poradnik, w czasie którego masz ogromną szansę poprawić swój związek, swoje wspaniałe małżeństwo.

Jeśli jesteś pojętny – podczas tych 40 dni – nauczysz się robić jedną rzecz, która jest najważniejsza w małżeństwie:

KOCHAĆ !

Jeśli decydujesz się iść tą drogą, musisz na początku wiedzieć jedno.

Zamiast postępować zgodnie z tym co mówi Ci serce – wybierzesz drogę aby je prowadzić!

Świat mówi Ci, abyś podążał za głosem serca, ale jeśli nie będziesz go prowadził, wtedy ktoś lub coś innego tobą pokieruje. Będziesz błądził.

Biblia mówi „Serce jest bardziej podstępne niż wszystko inne„( Księga Jeremiasza 17:9). Serce zawsze będzie realizować to, co czuje w tej danej chwili.

Staraj się jednak myśleć inaczej. Prowadź swoje serce w stronę tego, co najlepsze. To jest kluczem do trwałych i spełnionych związków. Zrozumiesz to w najbliższej przyszłości.

Ta podróż nie jest procesem, który ma zmienić Twojego współmałżonka, aby był taką osobą jaką chcesz mieć. Zauważyłeś zapewne, że wysiłki zmierzające do zmiany Twojego współmałżonka zawsze kończyły się niepowodzeniem i frustracją.

Miłość to jest decyzja a nie tylko uczucie.

Miłość jest bezinteresowna, ofiarna.

Pamiętaj!

Masz obowiązek chronić i prowadzić swoje serce.

Nie poddawaj się i nie zniechęcaj się. Przetrwaj do końca! Uczenie się prawdziwej miłości to jedna z najważniejszych rzeczy jaką będziesz kiedykolwiek zrobić.

Tak więc trwają te trzy: Wiara, Nadzieja i Miłość. Zaś największą z nich jest miłość1 list do Koryntian 13:13

Wpisz poniżej swoje imię i email, na który chcesz otrzymać 40 dniowy poradnik. Codziennie będziesz otrzymywać jedną lekcję:

Zapisy wstrzymane 🙁

Nie traktuj tej drogi jako próby – „na odwal się”.

Wielu szło tą drogą przed tobą i przetrwali tylko ci, którzy naprawdę chcieli!!!

Jeśli zobowiążesz się pójść tą drogą może to odmienić Twoje życie i Twoje małżeństwo.

3 KOMENTARZE

  1. Witam !
    ” Próbę..” oglądałem kilkukrotnie i …nie spodziewałem się tego, ale teraz sam potrzebuję skorzystać z ukazanego w filmie Poradnika.
    Tylko gdzie go zdobyć !?
    Pomóżcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here