Relacje z innymi

0
18
relacje-z-innymi-bogtube

NAUCZ się opierać swoje relacje z innymi na Mojej, a nie własnej miłości.

Relacje z innymi

Ludzka miłość jest ograniczona, pokrętna i pełna braków. Moja miłosna Obecność, która nieustannie ci towarzyszy, jest błogosławieństwem zarówno dla ciebie, jak i dla innych.

Zamiast coraz usilniej starać się pomagać innym przy użyciu własnych mizernych środków, pomyśl o Moich nieprzebranych bogactwach, do których masz nieustanny dostęp. Miej Moją Miłość w sercu, wyciągając do innych pomocną dłoń.

Wiele z Moich drogich dzieci padło ofiarą wypalenia. Istotę tego stanu lepiej oddaje słowo „wysuszenie”. Liczne interakcje z potrzebującymi wysuszyły Moje dzieci od środka, a one nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

Ty z kolei jesteś jednym z tych strudzonych, którzy jak ranni żołnierze potrzebują chwili odpoczynku między jedną bitwą a drugą. Odpoczywaj bez pośpiechu w kochającym Świetle Mojej Obecności. Będę stopniowo przywracał ci siły, które straciłeś przez lata. Przyjdź do Mnie, który jesteś utrudzony i obciążony, a ja cię pokrzepię.

II Mojż 33,14 | Mat 11,28 | Mat 11,29

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge