o. Adam Szustak Do Ucha 66 – Wołaj o moją obecność

0
160
adam-szustak-do-ucha-66-blog-bogtube

Moje drogie dziecko

Szczególnie bliskie mi są wszystkie te chwile w twoim życiu, wszystkie te momenty gdzie ogarnia cię słabość. Taka zwykła. Taki brak sił fizycznych. Takie zmęczenie. Takie wyczerpanie psychiczne. Takie nadwyrężenie emocji.

Wszystkie te miejsca gdzie życie, obowiązki, różne sprawy, różne trudności przytłaczają cię.

Jest mi blisko absolutnie każdy moment twojego życia, nie tylko te wielkie tragedie i nieszczęścia. Nie tylko te wielkie i wzniosłe zwycięstwa. Ale również te trudności dnia codziennego.

Chcę nieustannie dawać ci siłę do tego, żebyś potrafił, żebyś potrafiła sobie z tym radzić. Mój Duch nieustannie chce tchnąć w twoje ręce, w twoje nogi, w twoją głowę, w całe twoje ciało – Żeby cię wzmocnić.

Chcę posyłać nieustannie Moje Siły, Moją Moc, Moją Łaskę, wszystkie dobra, które we mnie są, żebyś mógł z nich korzystać.

Spróbuj dzisiaj, kiedy będą takie momenty zmęczenia, wyczerpania, znużenia, znudzenia, przesytu. Te wszystkie momenty, kiedy będzie ci po prostu, tak zwyczajnie i po ludzku ciężko…

Wołaj o moją obecność

Szukaj we mnie wytchnienia. Szukaj we mnie wzmocnienia. Ja naprawdę Jestem z tobą w każdym momencie, w każdej chwili.

Nie ma takich sytuacji i takich rzeczy, które by mnie nie interesowały i naprawdę nieustannie jestem przy tobie, żeby cię wspierać i żeby ci pomagać.

Tak będzie dzisiaj przez cały ten dzień. W każdej chwili. W każdej sekundzie.

Będę. Jestem gotowy do tego, aby twoje ręce wzmacniać moją siłą.

Szukaj mnie…

Tak mówi Pan Zastępów: Niech nabiorą siły wasze ręce (Za 8, 9)

Do UCHA 66

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge