o. Adam Szustak Do Ucha 59 – Wstań

0
55

Moje drogie dziecko

W sposób szczególny Moje Oczy zawsze są zwrócone na ciebie, wtedy kiedy upadasz, wtedy kiedy różne rzeczy, sytuacje życiowe, grzechy i trudności. Kiedy cię przygniatają.

Kiedy widzę, że leżysz na ziemi i nie możesz się podnieść. Moje drogie dziecko, Moje Serce jest wtedy przy tobie, Moje Serce jest bardzo blisko.

Ja sam wiem co to znaczy upaść. W moim synu, kiedy chodziłem po ziemi, upadałem wielokroć pod krzyżem, po to żeby być tam gdzie ty.

Po to, żeby będąc tuż przy ziemi, żeby będąc w tych miejscach, gdzie już nie wiadomo jak się podnieść, żeby zaznać tego samego co ty.

Moje dziecko, dzisiaj moje współczucie, moje miłosierdzie, moja miłość, nie tylko chce cię pocieszać, nie tylko chce ci mówić, że Jestem tam razem z tobą.

Ale chce ci powiedzieć – Wstań

Dlatego, że z tych upadków, z tych porażek, z tych tragedii, z tych nieszczęść, spod tych kamieni można powstać.

Moja łaska może cię podnieść spod każdego ciężaru. Może ci pozwolić dźwignąć każdą trudność. Może cię podnieść z każdego upadku, z każdego grzechu, z każdej przegranej.

Dlatego dzisiaj, tego dnia, mówię ci – Wstań

Jeśli leżysz. Jeśli upadłeś pod czymś. Jeśli coś cię przygniata, to mówię ci Wstań.

Daję ci dzisiaj moją łaskę, po to, żebyś już więcej nie trwał w tym upadku. Żebyś więcej nie leżała przygnieciona tym ciężarem.

Wstań. Dlatego, że Ja chcę przywracać ci życie. Chcę napełniać cię siłą i chcę wypełniać cię moją miłością.

Tobie dzisiaj mówię – Wstań

Młodzieńcze, tobie mówię wstań! (Łk 7, 14)

 

 

Do UCHA 59

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge