o. Adam Szustak Do Ucha 1

1
305

Nie ma dzisiaj żadnego wyjątkowego dnia. Ale właśnie dlatego, ze go nie ma, postanowiłem, żeby Ten Dzień Był Niezwykły.

Dlatego że, dzisiaj postanowiłem, że będę do Ciebie Mówił!

o. Adam Szustak Do Ucha 1

Chcę ci codziennie dać moje słowo…

Chcę ci codziennie powiedzieć, kim dla mnie jesteś…

Chcę oświetlać twoją drogę. Chcę dać ci natchnienia, chcę dać ci wskazówki.

Którędykolwiek dzisiaj pójdą twoje kroki, na jakąkolwiek pójdziesz dzisiaj drogę, będę z tobą.

Chce ci dzisiaj obiecać, że towarzyszę ci, że zawsze z tobą będę! Że gdziekolwiek się znajdziesz, cokolwiek będziesz robić, czy będzie z tobą dobrze, czy będzie z tobą źle, to Ja, Twój Bóg – Będę z Tobą!

Nie oddalam się od ciebie nawet na moment. Nie znikasz z moich oczu nawet na sekundę. Wybrałem, że będę chodził twoją ścieżką.

Dlatego możesz pójść gdzie chcesz. Gdziekolwiek dzisiaj się znajdziesz, wiedz i pamiętaj o tym, pamiętaj o tym przez cały dzień, że jestem obok ciebie. Że twoja ziemia jest moją ziemią, że twoje miejsce przebywania, jest moim miejscem przebywania.

Tam gdzie usiądziesz, będę siedział obok ciebie. Tam gdzie wstaniesz, wstanę razem z tobą. Tam gdzie pójdziesz, pójdę razem z tobą.

Nic nie jest w stanie, od ciebie, mnie oddzielić i nic nie jest w stanie sprawić, żebym sobie poszedł. Nic nie jest w stanie sprawić, żebym zapomniał, zniechęcił się albo cię opuścił.

To jest jedyna rzecz, którą chciałbym ci dzisiaj, tego pierwszego dnia kiedy będę do ciebie mówił, którą chciałbym ci powiedzieć.

I proszę cię, pamiętaj o tym dzisiaj, przez cały dzień. A jeśli zapomnisz, to posłuchaj tego od początku. To posłuchaj tego dzisiaj 50 razy.

Dlatego że, dokądkolwiek pójdziesz, Ja Pójdę z Tobą!

Gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam ja zamieszkam (Rt 1,16)

 

Do UCHA 1

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

1 KOMENTARZ

  1. Nie ma po prostu słów które chociażby w przybliżeniu mogły oddać co czuje moje serce kiedy czytam słucham przepięknej bo przepełnionej miłością serii do ucha pozdrawiam serdeczni e Jadwiga Stroczyńska

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge