o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 8 Samotność Pandy

0
70
o.-Adam-Szustak-OP-jeszcze-5-minutek-Czesc-8-Samotnosc-Pandy

Internetowe rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Adam Szustak. Internetowe rekolekcje pod tytułem #jeszcze5minutek są świetną alternatywą dla tych, którzy nie mogą z braku czasu, osobiście uczestniczyć w prowadzonych przez o. Adama Szustaka OP. rekolekcji.

Panda jest zwierzęciem bardzo samotnym. Nie żyje z partnerem, nie żyje w stadzie. Panda jest generalnie samotna. Piszę o tym dlatego, abyśmy w tym adwencie i w życiu poszukiwali w samotności Boga.

I wcale nie chodzi o zamykanie się w zamkniętym pomieszczeniu, tylko o potrzebę wyciszenia, oddalenia od ludzi, aby spotkać Pana. Nawet jeśli samotność, jest tym co ci obecnie doskwiera, to wykorzystaj ten czas aby, podobnie jak panda, przez cały dzień w samotności przebywać z Bogiem. Aby szukać z Nim relacji.

Bo każdy z nas potrzebuje samotnego, ukrytego, cichego spotkania z Panem Bogiem.

..gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie..

(Mt 6,6)

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 8 Samotność Pandy

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 8 Samotność Pandy


#jeszcze5minutek: Teaser no. 5

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge