o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 16 Gdzie jest Nemo

0
27
o.-Adam-Szustak-OP-jeszcze-5-minutek-Czesc-16-Gdzie-jest-nemo-bogtube-blog

Są takie rzeczywistości w naszym życiu – nie chodzi o grzech – które mogą się wydawać dla nas wrogie. Mogą się wydawać, że nas niszczą, ze są dla nas bardzo trudne, nieprzychylne, nieprzyjazne. I okazuje się, że niektóre nich można wykorzystać do własnej obrony.

Bardzo podobnie jak robił Nemo w bajce, Gdzie jest Nemo, przebywając w ukwiale..

Na przykład gdy wydaje ci się, że masz jakieś cechy, które bardzo ci się nie podobają, to jeśli właściwie się do nich odniesiesz, to one mogą stać się twoim sojusznikiem.

Przykład:

Jesteś Nieśmiały lub Nieśmiała. Nie lubisz publicznych wystąpień, bardzo się boisz ośmieszenia, być z ludźmi, itd. W takiej sytuacji postaraj się odrobinę zbliżyć do tej nieśmiałości i spotkaj się z jednym lub dwojgiem ludzi i wyraź swoją opinię na jakiś temat.

Po niedługim czasie zauważysz, że ta nieśmiałość staje się twoim sojusznikiem, którą można i należy wykorzystać do czynienia czegoś dobrego. Generalnie chodzi o to, aby różne słabości wykorzystać jako nasze atuty.

Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem, pantera z koźlęciem razem leżeć będą, cielę i lew paść się będą pospołu i mały chłopiec będzie je poganiał.

(Iz 11, 6)

 o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 16 Gdzie jest Nemo

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 16 Gdzie Jest Nemo

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge