o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 11 Wentylatory

0
37
o.-Adam-Szustak-OP-jeszcze-5-minutek-Czesc-11-wentylatory

Internetowe rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Adam Szustak. Internetowe rekolekcje pod tytułem #jeszcze5minutek są świetną alternatywą dla tych, którzy nie mogą z braku czasu, osobiście uczestniczyć w prowadzonych przez o. Adama Szustaka OP. rekolekcji.

Jeśli nie możesz zmienić warunków swojego życia, potrzebujesz czegoś co cię wyrwie i pomoże wyjść z obecnej sytuacji, co cię obroni, co ci da siłę, nadzieję wówczas wprowadź świeżość do życia w jakim jesteś. Wprowadź wiatr.

Czasami pomaga w takiej sytuacji pomoc kogoś, kto inaczej spojrzy na to co u ciebie się dzieje. Dlatego nie siedź w tej sytuacji sam tylko poproś aby ktoś z tobą w tej sytuacji był. Znajdź sobie spowiednika, doświadczonego przyjaciela, lub kogokolwiek innego, kto pomoże ci na twoja sytuację inaczej spojrzeć.

Bo czasami tak jest, że sami patrząc na swoje problemy jesteśmy bardzo głęboko emocjonalnie z nimi związani. A nowe świeże spojrzenie kogoś z boku, kogoś kto nie jest emocjonalnie zaangażowany w nasz problem, pomoże nam znaleźć rozwiązanie.

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 11 Wentylatory

 

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 11 Wentylatory

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge