o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 10 Waleczna Sałata

0
100
o.-Adam-Szustak-OP-jeszcze-5-minutek-Czesc-10-waleczna-salata

Internetowe rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Adam Szustak. Internetowe rekolekcje pod tytułem #jeszcze5minutek są świetną alternatywą dla tych, którzy nie mogą z braku czasu, osobiście uczestniczyć w prowadzonych przez o. Adama Szustaka OP. rekolekcji.

Czasami jest tak, że gdy znajdziemy w jakiejś sytuacji, to żeby sobie z nią poradzić, najlepiej byłoby ją zmienić. Gdy na przykład mamy jakieś problemy, to bardzo często pomaga nam to, że zmienimy miejsce, zmienimy otoczenie, zmienimy ludzi czy zmienimy warunki życia.

Ale są takie sytuacje, gdzie nie da zmienić warunków. Bo taka rodzina, takie małżeństwo, takie dzieci, tacy sąsiedzi i tego naprawdę nie da się zmienić. I wówczas należy zmienić samego siebie. To znaczy zmienić własne podejście i nastawienie do tego problemu.

Bo w takim życiu jakie masz, możesz znaleźć potrzebne ci środki do walki z agresorem ze złem. Możesz znaleźć środki do obrony przed tym co cię niszczy. I w to musisz uwierzyć!! Tu gdzie jesteś, to życie jakie masz jest miejscem świętym i masz wszystkie potrzebne środki, żeby pokonać to, co cię niszczy.

..zdejmij sandały, bo miejsce na którym stoisz jest święte..

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 10 Waleczna Sałata

 

o. Adam Szustak OP. #jeszcze5minutek: Część 10 Waleczna Sałata

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge