o. Adam Szustak Do Ucha 68 – Niech powróci twoja pierwotna miłość

0
223
adam-szustak-do-ucha-68-blog-bogtube

Moje drugie dziecko

Kiedy patrzę w historię naszej relacji, w historię naszej miłości, w historie twojego bycia ze mną i mojego bycia z tobą, to ze szczególnym budowaniem wracam do tych wszystkich momentów, kiedy twoja miłość była ogromna. Do tych momentów, kiedy się poznaliśmy, kiedy odkrywałeś, kiedy odkrywałaś Moją Miłość, moje piękno, moją dobroć. Kiedy widziałeś bardzo wyraźnie moje działanie.

Pamiętam wszystkie słowa. Pamiętam wszystkie twoje czyny, spojrzenia, każdą twoją modlitwę. To wszystko jest zapisane w moim sercu. Mnie nic nie ucieka.

Nie ma takich momentów, szczególnie tych cudownych pięknych, które bym zapominał. I chciałbym cię dzisiaj pobudzić moim duchem do tego, żebyś się odmawiam w sobie, żebyś rozbudzała ma w sobie to pierwotną miłość.

Wiem, że tak jak w każdym związku, tak jak w każdej relacji, są takie okresy kiedy jest trudniej, kiedy wszystko trochę przycicha, kiedy miłość jakby trochę się kurczy. Ale to tylko od ciebie zależy, czy ona się znowu obudzi.

Z mojej strony zawsze jest tak samo. Z mojej strony nigdy nie ma zmniejszenia miłości, dlatego że ja jestem nieskończenie stały w miłości do ciebie.

I chcę cię dzisiaj pobudzać moim duchem, żebyś odnawiał te momenty, żebyś wracał do tego cudownego czasu, kiedy byliśmy tak bardzo razem, tak blisko, tak mocno.

Będę dzisiaj posyłał przez cały dzień swojego świętego ducha, który będzie ci proponował ten powrót, który będzie ci otwierał ścieżki.

Oczywiście ty musisz z tego skorzystać. Ale dzisiaj Mój duch będzie z tobą, żeby cię ciągle pobudzać. Żeby otwierać w twoim sercu drogę do rozbudzenia miłości.

Proszę cię skorzystaj z tej łaski. Szukaj jej. Wydobądź ją i spróbuj ją zrealizować i wypełnić. Najmocniej i najpiękniej jak tylko możesz.

Niech powróci twoja pierwotna miłość..

Ale mam przeciw tobie to, że odstąpiłeś od twej pierwotnej miłości (Ap 2, 4)

Do UCHA 68

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge