o. Adam Szustak Do Ucha 64 – Czy Jesteś Gotowy

0
62
adam-szustak-do-ucha-64-blog-bogtube

Moje drogie dziecko

Dla Mnie każda chwila jest sposobnością i poszukiwaniem czasu, na bycie z tobą. Dla Mnie każdy moment, jest tęsknotą która wybiega ku tobie, bo chce z tobą być. Dla Mnie każdy moment jest nieustannym pragnieniem, abyś był, abyś była coraz bliżej mnie.

Czasem w twoim sercu widzę dokładnie te same pragnienia. Wiem, że też tęsknisz za mną, że wołasz o moją obecność, że pragniesz, żebym był przy tobie.

Ale czy żyjesz tak, jakby się to mogło wydarzyć już dzisiaj?

Dlatego, że może już dziś przyjdę. Może już dziś będzie ten dzień, ta godzina, ta minuta, ta sekunda – kiedy wreszcie wszystko się skończy. Kiedy wreszcie po raz kolejny przyjdę i zabiorę cię do siebie.

Czy jesteś gotowy? Czy jesteś gotowa?

Czy twoja tęsknota za mną, czy twoje poszukiwanie mnie, czy twoja miłość do mnie, czy twoja walka ze złem, czy twoja walka o świętość – jest gotowa na to, abym dzisiaj przyszedł?

Nie mówię tego po to, aby cię straszyć, dlatego że Moje Przyjście nie jest straszliwe.

Moje Przyjście Jest Pełne Miłości

Ale czy jesteś gotowy?

Dlatego, że Ja Bardzo Ciebie Pragnę i wszystko we mnie czeka na ciebie. Czy tak samo jest u ciebie? Czy tak samo jest w twoim własnym sercu? Czy masz taką samą odpowiedź.

Bliski jest wielki dzień Pański, bliski i rychły on bardzo (So 1, 14)

Do UCHA 64

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge