o. Adam Szustak Do Ucha 62 – Mój Święty Duch

0
75
adam-szustak-do-ucha-62-blog-bogtube

Moje drogie dziecko

Od samego początku, od tego momentu, kiedy cię stworzyłem, przygotowałem dla ciebie wszystkie potrzebne ci dary i błogosławieństwa.

Przygotowałem to wszystko, co ci będzie kiedykolwiek potrzebne, żeby twoje życie było pełne, szczęśliwe, bogate we wszelkie błogosławieństwo. Bogate we wszelkie dobro.

I nieustannie jestem gotowy, żeby dawać ci to wszystko. Nic się nie zmieniło. Żadne grzechy tego świata, żadne twoje odejścia, nic nie jest wstanie sprawić, że przestanę chcieć cię obdarować absolutnie wszystkim.

Mój sposób na obdarowanie to jest Mój Święty Duch

To własnie ON, kiedy przychodzi do ciebie, to przynosi ci WSZYSTKIE MOJE DARY. Wołaj go!!

Ja Nieustannie Wylewam Mojego Ducha Na Ten Świat – Nieprzerwanie. I nigdy to się nie zmieni. Nie przestanę. Zawsze będę wylewać mojego ducha. Bo to w nim jest wszelka pełnia i wszelkie błogosławieństwo.

Niech ten dzisiejszy dzień będzie wołaniem o tego ducha

Nie rób dzisiaj nic bez niego. Nie podejmuj żadnych kroków. Nie wypowiadaj żadnych słów. Nie rób żadnych czynów bez Mojego Świętego Ducha.

Wołaj Go Ciągle

Niech on ci towarzyszy w każdej sekundzie, w każdym momencie. Dlatego, że wtedy kiedy z nim jesteś, wtedy kiedy on na tobie spoczywa – Masz Wszystko.

Niczego Ci Nigdy Nie Zabraknie

Moje drogie dziecko

Wołaj dzisiaj o mojego świętego ducha – Bo Ja chcę dawać

I wyleję potem Ducha mego na wszelkie ciało (Jl 3, 1)

Do UCHA 62

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge