o. Adam Szustak Do Ucha 61 – Zaufaj Mi

0
89
adam-szustak-do-ucha-61-blog-bogtube

Moje drogie dziecko

Doskonale wiesz, że jedną z rzeczywistości, które najbardziej psują relacje – znasz to przecież z własnego życia – jest brak zaufania.

Szczególnie wtedy, kiedy dotyczy to dwóch osób, bliskich sobie, które razem mieszkają, które dzielą życie, które dzielą serca, które dzielą myśli, które dzielą pragnienia. U których wszystko jest wspólne.

I kiedy w takiej relacji pojawia się brak zaufania, kiedy pojawia się podejrzliwość, kiedy pojawia się posądzenie, że druga strona nie jest uczciwa, nie jest dobra, nie jest wierna, nie kocha. To taki brak zaufania, może całkowicie zniszczyć taką relację.

Moje drogie dziecko, czasem kiedy słyszę twoje myśli, kiedy widzę twój sposób bycia, kiedy czytam w twoim sercu, to widzę taki brak zaufania względem Mnie.

Że chociaż masz generalne przekonanie, że jestem dobry, że jestem miłością, że kocham. To raz na jakiś czasoczywiście zazwyczaj, kiedy coś idzie nie po twojej myśliposądzasz mnie o to, że nie jestem po twojej stronie. Że może nawet jestem twoim wrogiem. Że jestem kimś, kto mógłby, dla jakiegoś kaprysu, albo nie wiadomo jakiego powodu, zesłać na ciebie jakieś zło.

Otóż moje drogie dziecko. Chce cię prosić o kompletne i pełne zaufanie, dlatego że we mnie nie ma żadnych podstępnych zamiarów.

Nigdy nie pragnę dla ciebie zła. Nigdy nie pragnę dla ciebie nawet małego dobra

Zawsze chcę dla ciebie najwięcej i najlepiej i to się nigdy nie zmieni.

Jeżeli takiego zaufania między nami nie będzie, nasza relacja nie będzie mogła wzrastać. Nasza relacja będzie się rozpadać.

Dlatego bardzo cię dzisiaj proszę

Zaufaj mi

Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie (Jr 29, 11)

 

Do UCHA 60

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge