o. Adam Szustak Do Ucha 10 – Tylko rozdaj

0
44

o. Adam Szustak Do Ucha 10 – Tylko rozdaj

Tylko Ja Jestem Bogiem i poza mną nie ma innego

Nie ma poza mną, żadnego innego Boga.
Tylko we mnie jest źródło życia.
Tylko we mnie jest wszelkie błogosławieństwo.
Tylko we mnie jest wszelkie dobro.
I tylko we mnie jest początek wszystkiego, czego potrzebuje ten świat.

Ale tak bardzo cię ukochałem, że zdecydowałem się podzielić tym wszystkim z tobą. Że chociaż wszystko we mnie ma swój początek, to w mojej nieskończonej hojności, w mojej dobroci, w mojej rozrzutności, chcę nieustannie obdarzać cię tym wszystkim co mam.

Chcę, żebyś również ty, stał się źródłem życia. Żeby w tobie było wszelkie dobro, żeby w tobie była miłość, żeby w tobie było źródło wszelkiej obfitości, która jest potrzebna temu światu.

Mam dla ciebie misję. Mam dla ciebie zadanie

Chciałbym przez ciebie, przez twoje ręce, przez twoje oczy, przez twój głos, przez twoje serce, przez twoje czyny, przez twoje słowa, chciałbym rozlewać to, co jest we mnie, jako źródle.

Dlatego, że bardzo często mogę dotrzeć do ludzi tylko przez ciebie. Tylko przez ciebie mogę rozdawać dobro i bardzo cię w tym potrzebuję.

Chciałbym cię dzisiaj prosić, żebyś stał się źródłem, żebyś stał się początkiem, żebyś stał się tym, który przekazuje, to co mam Ja.

Nie wolno ci oczywiście zapomnieć, że masz to ode mnie, że Ja chcę ci to wszystko dać, że Ja się z tobą podzielę wszelkim dobrem i wszelkim błogosławieństwem, które mam, ale wiedząc od kogo to masz, wiedząc, że to nie twoje, wiedząc, że otrzymujesz to ode mnie i że Ja na pewno ci dam.

Chciałbym, żebyś nie zatrzymywał dla siebie. Chciałbym, żebyś nie trzymała tego, tylko i wyłącznie jako daru dla ciebie.

Tylko rozdaj..

Dobro, kiedy jest rozdawane, to się pomnaża

Zobaczysz, że tracąc to, co ode mnie dostajesz, zyskasz znacznie więcej. Będziesz mieć znacznie więcej niż potrafisz sobie wyobrazić, niż przypuszczasz.

Dlatego chciałbym cię dzisiaj prosić:

Stań się źródłem dla innych
Stań się błogosławieństwem, dobrem, miłością, miłosierdziem, życiem dla innych, których dzisiaj spotkasz.

W ten sposób będziesz moim najwierniejszym uczniem. W ten sposób, Ja będę mógł rozdawać w świecie to, co tak bardzo pragnę rozdać

Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi (Rdz 12, 3)

Do UCHA 10

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge