Ninive czyli Wspaniała Muzyka Chrześcijańska

0
1359
Ninive-czyli-Wspaniala-Muzyka-Chrzescijanska-BogTube

Posłuchaj pierwszego „kawałka” Ninive – Nowe Życie:

Kilku bardzo uzdolnionych ludzi – choć tak o sobie nie mówią – wymyśliło sobie w 2009, że założą zespół Niniwa Band. Mieli jeden cel – Upiększyć Życie Duchowe Swoje i Innych.

Na początku było ich 6 osób i jedna gitara. Rozpoczęli działalność we wspólnocie Niniwa, prowadzoną przez ojca Piotra Darasza OMI, który od samego początku bardzo ich wspierał i zachęcał do dalszej pracy. Śpiewali na modlitwach i wspólnotowych Eucharystiach.

Posłuchaj drugiego „kawałka” Ninive – Niczego Się Nie Lękam:

Z czasem gdy do zespołu zaczęły zgłaszać się kolejne osoby a opiekę nad nimi przejął o. Błażej Mielcarek OMI, za sprawą którego „wybuchła” wielka rewolucja. Zostali zespołem uwielbieniowym. Zaczęli występować w Kędzierzynie-Koźlu, Wrocławiu, norweskim Moss, Fredrikstadt, Askim, a także na rekolekcjach prowadzonych przez Ojca Johna Bashobore w Malmo.

Posłuchaj trzeciego „kawałka” Ninive – Wyciągasz Rękę:

Zespół Ninive zaczął nagrywać płyty. Pierwszą była płyta audio zatytułowana „Uwielbienie” (2013 r.) oraz podwóje DVD z uwielbienia (2013 r.) – Tutaj Kupisz Ich Płytę NiniveUwielbienie 

Obecnie zespół Ninive liczy 25 osób, 15 wokalistów, basistę, gitarzystę prowadzącego, solowego, perkusistę, klawiszowca i skrzypacza. Mają także swojego akustyka, tekstowego i osoby odpowiedzialne za różne drobniejsze sprawy.

Sklep z Płytami Zespołu Ninive:

Zespół Ninive na Facebook – Ninive facebook

Zespół Ninive na YouTube – Ninive YouTube

 

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge