Nick Vujicic – Motywacyjna Minuta

0
130
60-02-Nick-Vujicic-1-Zacznij-wierzyć-w-siebie

Nick Vujicic – Motywacyjna Minuta

Niezwykłe świadectwo człowieka, wdzięcznego człowieka, który urodził się bez nóg i bez rąk.

Nie udaje, że jego życie jest łatwe, ale przez miłość rodziców, bliskich i wiarę w Boga, przezwycięża przeciwności losu a jego życie jest pełne radości i celu.

W wieku ośmiu lat, nie widział dla siebie żadnej przyszłości. Był mocno przygnębiony. Kiedy miał dziesięć lat, zdecydował się zakończyć swoje życie w wannie. Po kilku próbach zdał sobie sprawę, że nie chciał opuścić moich bliskich pozostawiając ich z ciężarem i poczuciem winy, które wynikałyby z jego samobójstwa.

Nie był przygnębiony przez całe dzieciństwo. Miał wzloty i upadki. Kiedy miał piętnaście lat, bardzo umocnił swoją wiarę w Boga i odtąd rozpoczął niesamowitą podróż.

Swoją wdzięcznością za to, kim jest, zainspirował setki tysięcy ludzi. Odwiedził 44 kraje i przemawiał 2000 razy. Pokazuje, że wszyscy potrzebujemy miłości i nadziei i że sam jest w wyjątkowej sytuacji aby dzielić się nią z ludźmi na całym świecie .

[dt_highlight color=””]Kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, mamy nadzieję, że zainspirują cię słowa Nicka, jago historia i jego przesłanie. [/dt_highlight]

Nick Vujicic mieszka w Kalifornii z żoną, Kanae.

Pierwsza z wielu części Motywacyjna Minuta: Nick Vujicic

Nick Vujcic Motywacyjna Minuta – Wstęp [PL]

Zapisy wstrzymane 🙁

Sprawdź na stronie => Nick Vujicic

 

Film pochodzi ze strony: http://www.attitudeisaltitude.com/

Oryginalne nagrania kupisz na stronie: http://www.attitudeisaltitude.com/

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge