Modlitwa o Uzdrowienie

0
99
Ks-Piotr-Pawlukiewicz-modlitwa-o-uzdrowienie-bogtube

Zaczynamy czas adwentu i do tego tematu dopisujemy słowa, które w tym czasie będą się powtarzać wielokrotnie:

  • Cisza
  • Wyciszenie w życiu
  • Rekolekcje
  • Światło
  • Ciemność

Odrzucamy ciemność i przyjmujemy światło. A ze światłem możemy powiązać kogoś, kto tego światła nigdy nie widział – Człowieka niewidomego.

ks Piotr Pawlukiewicz – Modlitwa o Uzdrowienie

Ślepotę można sobie bardzo łatwo wyobrazić. Wystarczy zamknąć oczy. Innych chorób nie wyobrazimy sobie tak na zawołanie. Zamykam oczy i jestem w sytuacji, w której od lat znajdują się osoby niewidome. A gdy oczy otworzę, choroba jakby znika i znów mogę widzieć. Jednak osoby, które nie widzą od urodzenia a wzrok im zostanie przywrócony, muszą się na nowo uczyć. One w pewnym sensie wciąż nie widzą.

Osoby takie często muszą nauczyć się na nowo, otaczającej nas rzeczywistości. Jak na przykład jedna pani, która po 42 latach odzyskała wzrok. Miało to miejsce w Medjugorje. Musiała się ona wszystkiego na nowo uczyć. Że na przykład ta plama, którą do tej pory widziałam przed oczami to jest mój mąż. Inne mniejsze plamy, które do mnie mówią, to są moje dzieci. I najczęściej jest tak, że najpierw te osoby muszą czegoś dotknąć a później otworzyć oczy i zobaczyć, co to jest.

Posłuchaj całego kazania księdza Piotra Pawlikiewicz – 

Modlitwa o Uzdrowienie

Modlitwa o Uzdrowienie

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge