ks. Piotr Pawlukiewicz# Nikt O Tym Nie Wie.. Nie Daje Rady

2
646
Nikt-o-tym-nie-wie-Nie-Daję-Rady-Pawlukiewicz-BogTube

Ludzie dzielą się na tych, co sobie już obraz Jezusa Miłosiernego powiesili i na tych, co sobie powieszą. Ale wszyscy zgadzają się ze sobą, kiedy dotykają nas trudne chwile w życiu, że przychodzi nam tylko liczyć na Boże Miłosierdzie.

Brak Czasu na modlitwę, pokazuje nam, jak Bardzo Liczymy Na Siebie.

Wielu ludzi mówi, proszę księdza, nie mam czasu na modlitwę. Proszę księdza, tak bardzo jestem zmęczony robotą, że nie mam już siły na modlitwę. Znasz to? Czy ty też tak właśnie sobie mówisz?

Do modlitwy popycha na nie cnota, ale grzech. Wówczas dopiero zaczynamy się gorąco modlić. A przecież modlitwa, to nie jest raport zdawany Panu Bogu z dnia dzisiejszego. To nie jest wykład dla Pana Boga, co ma czynić w moim życiu. Podczas modlitwy, pokazujemy całą naszą biedę i nędzę, aby wezwać do siebie i zaprosić do swojego życia.

A przed Panem Bogiem, musimy pokazać swoje prawdziwe oblicze, swoje prawdziwe serce i powiedzieć jedno:

Panie Boże. Nikt o Tym Nie Wie, ale Tobie powiem. Ja już nie daję rady. 

Nikt o tym nie wie. Wszyscy są przekonani, że u mnie wszystko idzie dobrze. Często zazdroszczą mi, mówiąc jakiego masz męża, jaką masz żonę, jakie masz dzieci i jakie sukcesy zawodowe. A ja tak naprawdę, nie daję rady…. Pomóż mi!

 

ks. Piotr Pawlukiewicz# Nikt O Tym Nie Wie.. Nie Daje Rady

ks. Piotr Pawlukiewicz# Nikt O Tym Nie Wie.. Nie Daje Rady

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

2 KOMENTARZE

  1. To kazanie pozwala mi uwierzyc w prawde .Ks. Pawlukiewicz jest mowca ktory potrafil dotrzec do mojego serca. Dziekuje dziekuje.Blogoslawienstwo Boze nie ma konca. Potrzebujemy tylko czlowieka ktory potrafi otworzyc nasze serca na to blogoslawienstwo. Dla mnie jest to Ks.Pawlukiewicz. Bog zaplac.

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge