Ks Piotr Pawlukiewicz …nie jest mi potrzebny…

1
38
Ks-Piotr-Pawlukiewicz-nie-jest-mi-potrzebny-bogtube-blog

Jeśli nie masz w sobie życia, przestaje cię cieszyć życie. Przestaje cię wszystko cieszyć…

Ludzie dzisiaj potrzebują nowych bodźców. Nowych gier komputerowych, nowych proszków, nowych programów telewizyjnych. Bo wiele zaczyna nas nudzić i mówimy wtedy – eee, to już było..

Ks Piotr Pawlukiewicz …nie jest mi potrzebny…

Przestajemy żyć. Przestaje nas cieszyć rodzin, przestaje nas cieszyć mąż, dzieci. Mówimy – no jest gdzie wracać po pracy…

A Życie wchodzi przez ludzkie serce…

Szatan, ciemna strona wie, że życie w Bogu, które czyni nas radosnymi, bardzo nam „smakuje”. Nawet kiedy boli, to jednak nam smakuje. I cała ciemna strona, tysiące demonów, jest zainteresowanych, aby „skosić” nas w sercu. U źródła. Dlaczego to robią? Bo nas nienawidzą…

Bo każdy z nas jest pięknym człowiekiem! Możesz być wspaniałym ojcem, mieć wspaniałą żonę, cudowne dzieci. Możesz mieć szczęśliwe życie. A ciemna strona tylko czeka aby cię zdołować.

Ktoś kiedyś powiedział, że robimy straszną krzywdę młodym ludziom, którzy wkraczają w dorosłe życie, opuszczając szkoły. Mówimy do nich: Dostaliście świadectwo. Idźcie teraz zdobywać szczyty wiedzy. Idźcie tworzyć piękny świat. A nie mówimy do nich: A za rogiem czeka na was stado demonów, aby was zniszczyć. Ilu młodych jeszcze nie dotarło do domów, a już leżało pijanych blisko boiska szkolnego.

Nikt im nie mówi: demon chce was skosić..

Diabeł jest wściekły, ponieważ możesz być pięknym człowiekiem, a on tego nienawidzi i pierwsze co, to atakuje twoje serce!

Ks Piotr Pawlukiewicz …nie jest mi potrzebny…

Ks Piotr Pawlukiewicz …nie jest mi potrzebny…

 

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

1 KOMENTARZ

  1. Trzeba mieć sens życia i jakąś pasje, żeby fajnie się żyło. Jak nie mamy tego to łatwo popadamy w uzależnienia bo nie przejmujemy się niczym i nie zależy nam na niczym.

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge