Kazania księdza Piotra

1
14
pawlukiewicz-2a

Należę chyba do nielicznych osób, które naprawdę słuchają kazań niedzielnych. Jestem wierzący.

Jetem katolikiem. I wciąż poszukuję…

Poszukuję odpowiedzi, poszukuję wskazówek, poszukuję rad. Dlatego chodzę do kościoła. Liczę, że usłyszę tam pewną wskazówkę, jak żyć, jakim być człowiekiem, jak powinienem postąpić. Kazania księdza Piotra…

pawlukiewicz-2aJestem katolikiem ale wciąż nie znalazłem odpowiedzi na podstawowe rytuały odprawiane podczas mszy świętej. Choć chodzę do kościoła co niedzielę, to jednak nie rozumiem dlaczego i po co się ich tyle wykonuje?

Kiedy staram się pytać – najczęściej słyszę niezrozumiały dla mnie potok filozoficznych wywodów, albo podejrzenia o złośliwość. A ja po prostu nie rozumiem wielu rzeczy.

Już wiele lat temu zrozumiałem, że 99.999% z mojego otoczenia mówi mi, czego robić nie powinienem. Jak postępować mi nie wolno. A ja chciałbym usłyszeć jak postąpić. Jak powinienem zrobić. Jak powinienem się zachować.

Po wielu latach poszukiwań odnalazłem jedną taką osobę. Mówi jak żyć. Jakim być człowiekiem. Jak się zachować w wielu sytuacjach. Tą osobą jest:

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz

 

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.

1 KOMENTARZ

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge