o.John Bashobora – Słowo Ciałem Się Stało Licheń

0
99
o.John-Bashobora-Słowo-ciałem-się-stało-Licheń

o.John Bashobora – Słowo Ciałem Się Stało Licheń Część 1

Nieprawdopodobnie przepełnione mocą, Siłą i Ogromną Wiarą nauczanie o.John Bashobora.

John Bashobora w Licheniu prowadził rekolekcje. Wielu twierdzi, że John Bashobora jest cudotwórcą. Każde spotkanie z Nim spotyka się z ogromnym zainteresowaniem tysięcy wiernych.

John Boshoboraduchowny z Ugandy – posiada moc, która pomaga uzdrawiać chorych i niepełnosprawnych. Podobnie było w Licheniu, gdzie ojciec John z pomocą Ducha Świętego starał się przekazać wiarę i nadzieję dla potrzebujących.

Bashobora w Licheniu podczas rekolekcji pokazał nam – Polakom – co to znaczy Wierzyć. Jak mamy się modlić i jak ważne w życiu każdego z nas jest Słowo Boże.

Kim jest ksiądz John Baptist Bashobora

Ojciec John jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Ugandzie. W Rzymie ukończył studia wyższe a także zdobył doktorat z teologii. W Ugandzie opiekuje się przede wszystkim sierotami, dziećmi skrzywdzonymi przez wojnę a także osobami chorymi na AIDS. Utrzymuje ponad cztery tysiące dzieci, opłacając im wyżywienie i dbając o ich edukację. Mieszka w Ugandzie, ale i tak większość czasu podróżuje po świecie, głosząc Ewangelię.

Charyzmaty, które otrzymał John Bashobora od Boga, powodują uzdrowienia fizyczne i duchowe. Dzieje się to wszędzie tam, gdzie ksiądz John głosi Słowo Boże.

 

o.John Bashobora w Licheniu – Słowo Ciałem Się Stało: Część 1

John Bashobora – Słowo Ciałem Się Stało 1 z 2

 

o.John Bashobora w Licheniu – Słowo Ciałem Się Stało: Część 2

John Bashobora – Słowo Ciałem Się Stało 2 z 2

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge