Jak Wyjść Z Długów?

0
52
jak-z-boza-pomoca-wyjsc-z-dlugow-bogtube-pl

Wielkich dzieł Boga nie zapominajmy.

Te słowa rodzą się w moim sercu po zakończeniu lektury książki Państwa Małgorzaty i Wojciecha Nowickich.

Jak Wyjść Z Długów?

Pierwsze spotkanie z książką pozostawiło we mnie niezwykle mocny ślad. Oto pisze ktoś prostym i zwyczajnym (tj. codziennym) językiem o Bożym działaniu w życiu ludzi. I to ludzi, których mam przywilej znać.

Kup Książkę

jak-z-boza-pomoca-wyjsc-z-dlugow-bogtube

Wielu z nich jest moimi parafianami. Mogę więc czytać o tym, co dobry Bóg czyni w mojej wspólnocie za oknami mojego (tj. Bożego) Probostwa.

Pierwsza lektura otworzyła moje oczy i serce na świadectwa osób, które doświadczyły obecności żywego Boga w tak nieświętej dziedzinie (oczywiście według powszechnych opinii).

Z lekturą każdego świadectwa rosła w moim sercu wdzięczność dla Boga, który w tak różnych okolicznościach okazał swoją moc.

Z kart książki wyłania się obraz Boga, który towarzyszy człowiekowi w jego codziennych życiowych wzlotach i upadkach, Boga, który nie daje się zamknąć tylko w Kościele i z którym można się oficjalnie spotkać raz w tygodniu na nabożeństwie.

Niewątpliwie dla ludzi, którzy przeszli przez opisywane w książce procesy, jest On Bogiem żywym i działającym cuda. Jakże prawdziwym w życiu świadków okazywały się słowa Króla Dawida:

„Do Pana należy ziemia i to, co ją napełnia, świat i jego mieszkańcy”
(Psalm 24,1).

Prezbiter Proboszcz Adam Prozorowski

Każdy kto chce wyjść z długów i uporządkować swoje finanse lub każdy kto zmaga się z długami, których nie może spłacić, myśli, że jest w sytuacji bez wyjścia. Być może ta książka pomoże wyjść z długów.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Wielu ludzi miało miało długi i wielu ludzi poradziło sobie z długami. Ty też możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji i zaufać Bogu.

Decyzja ta jednak może nie być dla ciebie łatwa. Ale pamiętaj – jeśli robisz tylko to, co łatwe, twoje życie będzie trudne. Natomiast jeśli zrobisz to, co trudne, twoje życie będzie łatwe.

Żeby wyjść z długów, trzeba tego chcieć. Jeżeli masz w sobie wolę realizowania marzeń, stworzenia wspaniałych rzeczy dla siebie i dla innych, Bóg dokona w twoim życiu wspaniałych dzieł. Jeśli tylko zechcesz, Bóg sprawi, że będziesz miał moc do zmiany, że twoja historia będzie zmieniała życie wielu ludzi. Urodziłeś się, by – z mocą Bożą – wykonywać wielkie dzieła.

Kup Książkę

jak-z-boza-pomoca-wyjsc-z-dlugow-bogtube

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge