Demony seksu – ks. Piotr Glas, egzorcysta

0
199
Demony-seksu---ks.-Piotr-Glas,-egzorcysta-bogtube-blog

Grzechy, które prowadzą najwięcej dusz do piekła, są to grzechy cielesne

Maryja do bł. Hiacynty

– W moim przypadku, uzależnienie zaczęło się od takich zwykłych gazet młodzieżowych dla dziewczyn… Potem doszły jakieś książki z treściami erotycznymi, coraz mocniejsze… Gdzieś tam w tle pojawiła się masturbacja. W sumie w bardzo krótkim czasie doszłam do opowiadań pełnych sadyzmu, perwersji… ociekających wprost brutalnością… Czułam się jak taka totalna szmata ostatnia… No i gdzieś tam zaczęłam marzyć o tym… żebym została porwana, zgwałcona… Z racji tego, że to było dość nierealne marzenie, to zaczęłam myśleć o szukaniu pomocy u …szatana. I w sumie w chwilach takich mocnych pokus, dochodziłam już do opracowywania czasami punktów cyrografu, tylko po to, żeby zaznać chwili przyjemności. Brutalnej przyjemności, poniżenia

– W pewnym momencie przeszkadzało mi to, że byłam sama z tym złem i chciałam w to wciągać innych… i często było tak, że kiedy spotykałam się z dziećmi, na jakichś koloniach czy warsztatach, uświadamiałam sobie, jak one są czyste, niewinne jeszcze. I jak łatwo można je zbrukać, zranić..

– To było straszne, bo jako kobieta, jako może przyszła matka, zastanawiałam się nad tym, jak te dzieci można wykorzystać. 

Demony seksu – ks. Piotr Glas, egzorcysta

Demony seksu – ks. Piotr Glas, egzorcysta

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge