Czy można kochać Boga i Człowieka tak samo

0
79
czy-można-kochać-Boga-BogTube-blog

Czy można kochać Boga i Człowieka tak samo

Czasem młody człowiek, tak mocno zakochuje się w swojej dziewczynie i wówczas miłość do Boga schodzi na drugi plan. Czasami jest też tak, że Bóg „przeszkadza” w ich miłości.

Ale z drugiej strony, zadaj sobie pytanie..

Czy można pokochać drugiego człowieka, nie kochając Boga?

Czy można tak naprawdę kochać drugiego człowieka, nie kochając tak naprawdę drugiego człowieka?

Chodzi o to, że prawdziwa miłość ma swoje źródło w Bogu i wyraża się poprzez Boga, który jest obecny w drugim człowieku. Nie w człowieku odnajdujemy przyczynę i źródło miłości ale w Bogu. I to właśnie poprzez Boga, poznasz prawdziwy smak miłości w swoim życiu. Wówczas dopiero wszystkie inne rzeczy w twoim życiu znajdą się na swoim miejscu!

Pamiętaj o jednym:

Kto Kocha Boga i Przyjmuje Jego Przykazania, Nie Będzie Lękał Jego Miłości!Bo wie wówczas, gdzie są granice i kto i kiedy może te granice przekroczyć.

W prawdziwej miłości między zakochanymi, Bóg NIGDY nie będzie przeszkodą, a ich miłość stanie dopełnieniem miłości Boga. Bez Lęku i Niepokoju!

Prawdziwa Miłość Idzie Przez Boga i jeśli tylko chcesz doświadczyć Pięknej Prawdziwej Miłości wobec drugiego człowieka, pamiętaj, że pochodzi ona ZAWSZE OD BOGA!

Wówczas i tylko wówczas, wszystko będzie na swoim miejscu.

PYTANIE JASIA DO JANA – Moja Miłość Do CZŁOWIEKA – ODBICIEM MIŁOŚCI BOGA -J 15,9-17

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge