3 procent serca..

0
81
Ks-Piotr-Pawlukiewicz-3-procent-serca-bogtube

Wyobraźmy sobie taką sytuację, ze syn umawia się z tatą, że kupią komputer. Syn ma tylko uzbierać trochę pieniędzy, a jak będzie już zebrana pewna kwota pieniędzy, tata coś dołoży i kupią nowy komputer. Gdy syn uzbierał już swoją część, przychodzi tata i mówi:

– Synku. Nie kupimy tego komputera. Daj te pieniądze na inny cel…

Możemy sobie wyobrazić „radość” syna, gdy usłyszał tą wiadomość. Podobnie jest z panem Bogiem. Często ma on dla nas zaplanowane pewne działania, ale tylko dlatego, że ma On dla nas znacznie lepsze prezenty, które najczęściej na początku wyglądają, jak straszne rzeczy.

Jezus przypatruje się naszym działaniom i przyrównuje naszą ziemską walutę na walutą nieba. A w niebie jest tylko jedna waluta – SERCE! Miłość i Serce! I za każdym razem, gdy ktoś prosi nas o pomoc czy wsparcie, Jezus przelicza nasze ziemskie działanie na walutę nieba – Serce. Ten dał 1 procent Serca a tamta dała 3 procent serca. A tu ktoś inny dał 100% serca.

Ktoś chce dać coś od siebie panu Bogu i pomimo choroby, pomaga innym ludziom. Dla Boga może to być 89% serca. Ktoś inny ma dwie ulice do przejścia do kościoła. Przychodzi spóźniony, siedzi rozkojarzony – 1% serca. Ktoś otrzymuje od szefa w pracy niewdzięczne zadanie, ale wykonuje je z pełnym zaangażowaniem – 90% serca.

Posłuchaj całego kazania ks Piotra Pawlukiewicz,

Ks Piotr Pawlukiewicz 3 Procent Serca

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge