12 Lat Nie Dotykała Nikogo..

0
65
Ks-Piotr-Pawlukiewicz-12-lat-nie-dotykala-nikogo-bogtube

W czasach gdy Jezus nauczał, było wielu ludzi. Święci i grzesznicy. Młodzi i starzy. Wykształceni i prości. Ale jedna rzecz ich łączyła. Każdy chciał się znaleźć jak najbliżej Jezusa. Chcieli go widzieć, słyszeć, dotknąć. Wielokrotnie w Biblii jest napisane, że tłumy napierały na Jezusa.

I w tym tłumie, gdzie tak wiele osób dotykało Jezusa, ten zauważył i poczuł, że dotknęła się do jedna osoba. Tyle osób wokół niego a On zauważa i czuje tą jedną..

12 Lat Nie Dotykała Nikogo..

Tą osobą, która dotknęła Jezusa, była osoba, której nie wolno było wówczas nikogo dotykać. Była to bowiem osoba chora, czy jak ją wtedy nazywano – Osoba Nieczysta. Kobieta ta cierpiała ogromne męki (zrozumie to każda kobieta), ponieważ nie wolno jej było nikogo dotknąć.

Być może właśnie ty, masz o sobie i swojej religijności niezbyt wysokie mniemanie. Być może znasz kogoś, kto udziela w kościele, należy do grupy modlitewnej, systematycznie chodzi do kościoła, jest bardzo rozmodlony. Patrzysz wówczas na siostry zakonne, księży, papieża i myślisz sobie – Co ja znaczę przy nich? Ciągle grzech ten sam wraca. Ciągle nie mogę zrealizować swoich planów. Ciągle się oszukuję, ze już od pierwszego zacznę to czy tamto. Może to świadczyć o jednym:

Jesteś Pierwszym kandydatem, do spotkania z Jezusem

Większość z nas bowiem, ma takie myślenie, ze na Miłość Jezusa, trzeba sobie zasłużyć. Trzeba do niego przyjść ze swoimi sukcesami, podczas gdy Jezus oczekuje tylko jednegoMiłości! Naszej do Niego Miłości!

Posłuchaj nieprawdopodobnych słów, które odmienią Twoje życie..

12 Lat Nie Dotykała Nikogo..

 

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat kazań, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszemy do Ciebie.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

NAPISZ CO MYŚLISZ...

CommentLuv badge